nasza historia

Poznaj nas i naszą historię.

01.2017

Otwieramy firmę

Będąc w innej znanej firmie postanowiliśmy stworzyć coś własnego. Coś naszego. Nie mieliśmy żadnego doświadczenia. Wcześniej byliśmy tylko kierowcami. Czas miał zweryfikować nasze poczynania. W chwili otwarcia firmy było nas siedmiu.

02.2017

bierzemy udział w pierwszym konwoju

Nasza reprezentacja nie jest zbyt duża. Spokojnie, to dopiero początki. Dziękujemy innym firmom za tak miłe przyjęcie w świecie TruckersMP.

05.2017

mamy już 30 kierowców

Kierowcy nam zaufali, a my tego zaufania nie chcemy zepsuć. Wprowadzamy kolejne zmiany, które pozwolą jeszcze bardziej urzeczywistnić pracę kierowcy.

08.2017

wracamy po wakacyjnej przerwie

Zaczynamy pracę na pełnych obrotach. Zmieniliśmy strukturę zarządu. Obniżyliśmy też minimalny wiek do 15 lat. Jeździmy trasy po kilka tysięcy kilometrów. Nie z przymusu, a z własnej woli.

11.2017

zmieniamy nasze malowanie

Zmieniliśmy nasze malowanie. Kolor niebieski stał się bardziej kolorem habrowym. Zmieniliśmy także sam szablon malowania, nie jest to już płomień, a biały pasek przechodzący przez habrowy kolor nadwozia.

02.2018

organizujemy swój pierwszy konwój urodzinowy

Zorganizowaliśmy swój pierwszy konwój urodzinowy. Zaprosiliśmy 9 firm. Konwój wyszedł świetnie. Po konwoju dostaliśmy dużo podań od kierowców innych firm.

12.2018

podejmujemy decyzję o zakończeniu projektu

Coś się kończy, a coś zaczyna. Prowadzenie firmy przez blisko 2 lata było dla nas czymś pięknym. Dużo nas to nauczyło. Zakończyliśmy projekt, ale nie zakończyliśmy znajomości. Nadal trzymamy wszyscy kontakt. Nie jesteśmy już kierowcami EDGE Logistic, lecz przyjaciółmi i tworzymy EDGE Team.

09.2020

wznawiamy projekt

Wznawiamy projekt. W nowej odsłonie. Na zupełnie innym poziomie. Z nowymi osobami. Dalej jednak z takim samym pozytywnym nastawieniem.

TERAZ

pomóż nam

Pomóż nam kontynuować naszą historię. Wpisz się w jej ramy. Dołącz do nas!

what client’s say